O firmie SANO

Sano to sprawdzona europejska marka zajmująca się nowoczesnym żywieniem i poprawą zdrowia zwierząt. Firma powstała w 1976 roku w Niemczech, dziś działa na 3 kontynentach i ciągle się rozwija.

Zdrowe żywienie zwierząt

Podstawą naszego sukcesu jest niepowtarzalny program Sano żywienia zwierząt. Dzięki niemu razem z hodowcami, lekarzami weterynarii i doradcami żywieniowymi jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego rynku. Hodowcy potrzebują nie tylko kompetentnych i zaufanych partnerów, odpowiedzialnych za opiekę nad zwierzętami i doradztwo. Na status zdrowotny oraz na sukces gospodarstwa wpływa sposób zarządzania stadem i żywienie. Dlatego tak ważne jest, aby lekarz weterynarii oraz doradca żywieniowy wspólnie opiekowali się stadem. Pomaga im w tym program Sano, który łączy zdrowie i żywienie zwierząt.

Zysk dla hodowcy

Coraz więcej hodowców dostrzega szanse, jakie niesie ze sobą program Sano. Stosowanie naszych unikalnych produktów przynosi im zysk. Nasza wizja - „Sano w każdym gospodarstwie, na całym świecie” - spełnia się codziennie. Cały czas zdobywamy nowe rynki i pojawiamy się w kolejnych krajach. Sano nie zna granic.

 

Praca dla ambitnych

W całej Europie nowi, zaangażowani współpracownicy codziennie realizują wizję Sano. Również Ty możesz się zdecydować na Sano, na karierę, która motywuje do ciągłego rozwoju. Pracuj z przełomowym programem żywienia zwierząt, dzięki któremu hodowcy osiągają największe sukcesy. Sano oferuje interesującą pracę, karierę, zarobki adekwatne do osiągnięć oraz możliwości rozwoju w kraju i za granicą

 

Ty również możesz zyskać na programie Sano żywienia zwierząt i ogromnej wiedzy z zakresu nowoczesnego żywienia i zdrowia zwierząt.

 

 

© Sano - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.   |   Ogółne warunki współpracy

Polityka środowiskowa                                                                             Impressum